Profesjonalna strona na portalu społecznościowym

Zdarza się, że zachodzi potrzeba skorzystania z innych metod promocji. Może się okazać, że niezbędne będzie dotarcie do potencjalnych klientów również przez portale społecznościowe, np. Facebook, które mają ogromną liczbę codziennie korzystających z nich użytkowników. Jeżeli chcesz skorzystać z dodatkowej drogi kierującej do klienta, spróbuj dotrzeć właśnie w taki sposób.

Co zapewniamy?

Specjalnie dla wszystkich naszych klientów przygotowaliśmy specjalny pakiet w niższej cenie zawierający kompleksową analizę strategii rozwoju Twojej firmy, który pozwoli Ci łatwiej sprecyzować grupę docelową i wejść na rynek w sposób przemyślany z odpowiednią reklamą. Pakiet składa się z następujących części:

  • jaki jest cel Twojej działalności, co zamierzasz osiągnąć
  • jaka jest docelowa grupa klientów/odbiorców
  • jaką należy przyjąć strategię promowania towarów, usług, produktów i w jakim czasie należy przeprowadzić akcję promocyjną (np. w przypadku odzieży istotną rolę odgrywa pora roku, ważny jest również czas takiej akcji)
  • sposób dotarcia do klienta (strona internetowa, portal społecznościowy, poprzez akcję mailingową, może również reklama w radiu)

Śpiesz się, bo oferta jest limitowana! Na szczęśliwców czeka TYLKO 250 pakietów w niższej, rewelacyjnej cenie!

Zadowolenie naszych poprzednich klientów jest gwarancją Twojego zadowolenia!