Współczesne standardy tworzenia stron

W dzisiejszych czasach szczególnie dla firm ważne jest, aby dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych klientów i odpowiednio uwzględniając minimalizm wyróżnić się na tle konkurencji. Jak wiele dziedzin na tym świecie, również tworzenie stron internetowych podlega pewnej modzie. Ważne jest, aby strona była stonowana, miała efektowny, ale minimalistyczny wygląd i była funkcjonalna w celu osiągnięcia większych dochodów.

Znamy zasady tworzenia stron internetowych, w razie czego jesteśmy w stanie Ci podpowiedzieć, jak należy zaprojektować od podstaw strukturę strony internetowej razem z wyglądem, aby w jak największym stopniu zachęcała użytkownika do jej odwiedzania.

Szacuje się, że ok. 42% ruchu na stronach WWW generują smartfony i tablety. Jeżeli Twoja strona internetowa była tworzona jeszcze przed intensywnym rozwojem technologii mobilnych, nie spełnia dzisiejszych standardów i nie jest chętnie odwiedzana przez użytkowników – pomożemy Ci to zmienić.

Zapoznaj się z naszą ofertą i koniecznie do nas zadzwoń w celu uzgodnienia szczegółów, bo ofertę tworzą wizje i oczekiwania klientów.